Binární opce: Nejlepší demo účet bez vkladu a zdarma (2018)

Bezplatný demo účet pro binární opce je ideální způsob pro každého, kdo si chce vyzkoušet obchodování s binárními opcemi bez vkladu a bez rizika.  Podívejte se, co jsou binární opce, kde nejlepší demo účet pro binární obchodování najdete a jaké jsou jeho výhody a nevýhody.

Dále se dozvíte, jak binární opce obchodovat, jaký může být potencionální zisk a riziko, zda se jedná o podvod (a jak odhalit klamavé praktiky brokerů), jaké využít taktiky a jak najít toho správného brokera. V tomto praktickém průvodci obchodováním najdete:

OBSAH:
Co jsou binární opce a demo účet pro každého – podívejte se na nejlepší demo účet a jeho výhody i nevýhody.
7 užitečných rad jak obchodovat s binárními opcemi
Jak vydělat na binárních opcích – jak na binární opce (postup ve 4 krocích)
Nejpopulárnější taktiky pro binární opce
Binární opce zkušenosti a diskuze
Recenze: Nejlepší broker na binární obchodování – jakého zvolit brokera, výhody obchodní platformy a demo účet zdarma.
Jsou binární opce podvod?
Rizika při obchodování s binárními opcemi
Kniha o binárních opcí nebo video? – plus jak danit zisky z opcí a co jsou call a put opce

Co jsou binární opce a demo účet pro každého

Binární opce jsou velmi zajímavým finančním nástrojem, se kterým může obchodovat kdokoli. Při obchodech s binárními opcemi si zvolíte, s čím budete obchodovat (může to být např. zlato, akcie Facebook, měny apod.), kolik budete investovat a čas trvání obchodu (minuty, hodiny apod.). Pak je potřeba správně odhadnout směr obchodu (tlačítkem nahoru nebo dolu).

Zhodnocení bývá u některých instrumentů velmi vysoké. Má to ale i svá úskalí a rizika (viz níže). Obchodování s opcemi také můžete vyzkoušet na demo účtu, což je zkušební verze s virtuálními penězi, kde nepodstupujete žádné riziko.

Binární opce: nejlepší demo účet bez vkladu a zdarma

Někteří brokeři buď vůbec demo účet pro binární opce nenabízejí, nebo jej poskytnou pouze s podmínkou vložení peněžního vkladu. Existují ale výjimky.

Jeden z nejlepších demo účtů pro binární obchody poskytuje evropský broker binárních opcí IQ Option (více informací o něm najdete níže).

Tato společnost se chová transparentně a umožňuje mít demo účet pro binární opce bez jakéhokoliv omezení. Důvěra klientů je pro ni důležitá a ví, že potencionální obchodníci se chtějí prostřednictvím demo účtu nejdříve seznámit s obchodním prostředím a podmínkami brokera. Tak si broker buduje s uživatelem demo účtu vztah, na jehož základě se může z uživatele stát skutečný obchodník, který vloží své finanční prostředky a začne binární opce obchodovat na skutečném účtu.

demo účet binární opce na mobilu

►Demo účet bez vkladu vyzkoušíte zde◄

Binární opce nejsou podporovány nebo prodávány retailovým EEA obchodníkům. Pokud nejste profesionální zákazník, prosím opusťte tuto stránku.

Demo účet bez rizika a bez poskytnutí vašich údajů

Při registraci stačí vyplnit pouze váš email a heslo a ihned poté můžete začít procvičovat obchodování binárních opcí. Tato společnost nezasílá spamy, můžete se kdykoliv odhlásit a proto při registraci můžete uvést svůj pravý email (na uvedený email vám v případě zapomenutí hesla zašlou heslo nové).

Výhody demo účtu pro binární opce u tohoto brokera:

– neomezený účet s 1000 virtuálními dolary s možností navýšení
– můžete vyzkoušet obchodování bez rizika ztráty vlastních peněz
– ovládání a grafické zpracování na velmi vysoké úrovni
– přístup k video návodům o obchodování binárních opcí
– přístup do účtu také přes web a telefon či tablet (mobilní aplikace)
– široké spektrum analytických nástrojů
– více než 500 různých instrumentů k obchodování

Nevýhody demo účtu pro binární opce:

aplikace není zatím v češtině (ale je uživatelsky přátelská a vyznáte se v ní i v cizím jazyce)

Jak na binární opce? Ještě než si založíte demo účet, přečtěte si níže celý článek o tom, jak obchodovat binární opce.

 

7 užitečných rad jak obchodovat s binárními opcemi

Samotné obchodování s binárními opcemi není obtížné: výběr obchodního instrumentu, stanovení investice (peněžní částky) a nastavení času expirace, po kterou obchod s binární opcí probíhá a směru. Oříškem je však zjistit, jak obchod dopadne – jaký bude jeho výsledek a zda naše počáteční volba směru trendu (nahoru nebo dolu) bude správná.

Přečtěte si 7 rad, které vám pomohou pochopit, jak obchodovat s binárními opcemi.

Rada první

Existuje mnoho různých instrumentů či aktiv, které můžete obchodovat jako binární opce a je téměř nemožné u všech rozpoznat jejich chování na finančních trzích. Vybírejte si svá aktiva (to co budete obchodovat) pečlivě a zaměřte se na to, abyste se o nich naučili co nejvíce. Obecně platí, že čím obyčejnější aktivum, tím více informací a analýz o něm na internetu najdete. Mezi celosvětově oblíbené patří např. různé akcie, zlato, ropa, měnový pár EUR/USD (euro vůči dolaru) a americký burzovní index S&P 500.

Rada druhá

Obchodníci často využívají různá fóra ke sdílení tipů a údajů o určitých trzích a aktivech (instrumentech). Najdete tam spousty užitečných informací a záleží jen na vás, jak je využijete. Studování finančních trhů a sledování důležitých zpráv vám může pomoci lépe porozumět příčinám propadům trhů a rozpoznat varovné příznaky, které k těmto propadům vedly.

Rada třetí

Historická data (ceny, za které se obchodovalo v minulosti) jsou při obchodování s binárními opcemi často neocenitelným zdrojem, protože vám mohou pomoci identifikovat nové trendy na trhu.

Rada čtvrtá

Obchodování s binárními opcemi je dlouhodobá činnost, není to návod na rychlé zbohatnutí. Proto je dobré mít stanovený dlouhodobý plán, držet se ho a nenechat se rozptylovat krátkodobými výsledky. Noví obchodníci se často nechají unést svým prvním obchodním úspěchem, je ale důležité nezapomínat na své dlouhodobé cíle.

Rada pátá

Obchodujte pouze v rámci svých finančních limitů – neinvestujte více peněz, než máte pro obchodování připraveno. Pamatujte na to, že žádný obchodník nemá vždy jen úspěšné obchody. A neúspěšný obchod znamená ztrátu. Je zde riziko, že obchodováním můžete přijít o část nebo i celý vklad.

Rada šestá

Při obchodování binárních opcí se ujistěte, že jste správně „naladěni“ (ve správném rozpoložení). Plně se soustřeďte na svůj úkol a vyhněte se obchodování, pokud cítíte vztek nebo stres, protože to může mít negativní vliv na vaše rozhodnutí.

Rada sedmá

Cvičení dělá mistra. Použijte nejprve bezplatný demo účet určený pro binární obchodování k seznámení se s možnostmi obchodní platformy a vyzkoušení obchodování. Tímto způsobem zdokonalíte své schopnosti bez riskování případné finanční ztráty. Až když si budete více věřit, můžete začít obchodovat s binárními opcemi doopravdy.

Jak vydělat na binárních opcích

Výdělek z binárních opcí je závislý na typu instrumentu a může dosáhnout vysokého zhodnocení z každého obchodu. Údaj, kolik přesně je možné vydělat (očekávaný zisk), uvidíte vždy při volbě konkrétního instrumentu přímo v obchodní aplikaci. Proto jiné zhodnocení nabízí obchodování s akciemi, jiné s komoditami a jiné s měnami (měnovými páry). K tomu je třeba dodat, že online obchodování je rizikové a můžete také prodělat. Chcete vědět, jak je to možně? Čtěte dále.

Jak na binární opce (postup)

Zde je uvedeno několik informací, jak na binární opce. Abyste mohli ihned začít obchodovat s binárními opcemi, nemusíte čekat po registraci na schválení hodiny nebo dny.
Nejprve je potřeba vybrat brokera, zaregistrovat se a během pár minut můžete začít. Registraci vytvoříte níže a účet můžete používat zároveň jako demo i jako skutečný (pokud si na něj vložíte vklad). Ohledně výběru brokera najdete informace také níže.

4 základní kroky jak na binární opce:

Platforma: obchodování s binárními opcemi

 

1) V aplikaci si vyberete aktivum (instrument), se kterým chcete obchodovat. Může to být např. bitcoin, zlato, akcie automobilky BMW, německý burzovní index DAX nebo jakýkoli měnový pár. Instrumentů na výběr je poměrně dost, ať se jedná o forex (měny), komodity, akcie či indexy světových burz. Můžete vybírat také podle výše potencionálního zisku, který je u každého instrumentu uveden.

2) Dále zvolíte výši vkladu, který chcete do obchodu se zvoleným instrumentem investovat. Jedná se o částku mezi 1 USD (minimum) a 1000 USD (maximum). Výhodou je, že i s jedním dolarem (cca 24 Kč) můžete obchodovat.

3) Nastavíte si čas, po který bude obchod probíhat. Můžete nastavit časový horizont 1 minutu, 15 minut apod. – záleží jen na vás.

4) Nakonec kliknete na tlačítku se šipkou NAHORU (HIGH), pokud se domníváte, že cena vámi vybraného instrumentu půjde nahoru a bude vyšší než současná cena nebo DOLU (LOW) v případě, že si myslíte, že cena se bude ubírat směrem dolu a bude nižší než současná cena a počkejte na konec obchodu.

Po uplynutí vámi zvoleného času budete ihned znát výsledek vašeho obchodu.  Pokud bude váš odhad správný, získáváte až 92% (částka, která bude připsána na účet za úspěšný obchod) navíc.

Příklad: Vyberete si ROPU (anglicky OIL) s 80% zhodnocením. Investujete 10 dolarů, čas nastavíte na 1 minutu a zvolíte tlačítko NAHORU (protože předpokládáte, že cena půjde nahoru). Pokud po uplynutí minuty je cena i o malinký kousek vyšší než na začátku, tak jste právě získali 80 %. To znamená, že ke svému vkladu 10 dolarů získáte dalších 8 dolarů, celkem tedy 18 dolarů. Pokud ale cena ropy bude vyvíjet opačným směrem, o vklad přijdete.

.

►►►OBCHODOVÁNÍ SI MŮŽETE VYZKOUŠET NEJPRVE NA DEMO ÚČTU ZDE◄◄◄

Binární opce nejsou podporovány nebo prodávány retailovým EEA obchodníkům. Pokud nejste profesionální zákazník, prosím opusťte tuto stránku.

Omezení pro obchodování s binárními opcemi

Obchodování s některými instrumenty je omezeno o víkendech, kdy jsou finanční trhy zavřené. Obchodováni s akciemi se řídí otevíracími hodinami jednotlivých burz. Měnové páry se zpravidla obchodují 24 hod. denně od pondělí do pátku. Tyto informace zjistíte přímo v aplikaci.

Nejpopulárnější taktiky pro binární opce

Stejně jako v podnikání musíte mít plán, která vám pomůže vydělávat peníze, tak i při online obchodování je vhodné používat taktiky pro binární opce, které zvyšují vaše šance na úspěch.
Spoléhat se na štěstí v obchodování s binárními opcemi není vhodné a může vést ke ztrátě investice.

3 nejznámější taktiky pro binární obchodování

1. Fundamentální analýza

Tato taktika se zabývá analýzou chování celkové výkonnosti společnosti. Jako obchodník s binárními opcemi chcete před nákupem znát veškeré informace o společnosti zahrnující např. rozvahu, výkazu zisku a ztrát, cashflow, spokojenost zaměstnanců a obchodních partnerů a získat tak celkový pohled na odvětví či společnost, do které chcete investovat.

2. Technická analýza

Jedná se o taktiku využívanou při obchodování s opcemi, při které se pomocí grafů a minulých výsledků zjišťuje současný trend na trhu a předpovídá cena vývoje instrumentu v budoucnu. Mezi nástroje používané v technické analýze patří třeba Bollingerova pásma a klouzavý průměr.

3. Algoritmy a signály

Do svého počítače si můžete nainstalovat aplikace, které při obchodování shromažďují různá data. Ty pak za využití technické a fundamentální analýzy prozkoumají a ukáží vám další možné výsledky. Počítač pak za vás vybere vhodný obchod pro investici.

Postupů je, stejně jako investičních možností, mnoho. Ze začátku můžete používat taktiku, která nejlépe vyhovuje obchodnímu portfoliu a modelu. Zkušenější obchodníci binárních opcí na mohou vytvořit svoji vlastní taktiku nebo zkombinovat několik existujících.

Binární opce: zkušenosti a diskuze

Zkušenosti s binárními opcemi jsou různé, záleží na typu obchodníka, délce obchodování a obchodních úspěších. Někteří zkouší obchodování na demo účtu a nikdy nezkusí obchody se skutečnými penězi. Dále je zde skupina „traderů“, kteří vloží minimální vklad, ale nedařilo se jim. Jejich zkušenosti s binárním obchodováním jsou proto negativní a už se nikdy k obchodování nevrátí.

Pak je zde skupina obchodníků, kteří binární opce berou jako hru a nevadí jim peníze získat a zase ztratit a tak čas od času zkusí štěstí. A taky jsou zde ti, kteří mají dlouhodobý cíl a opce obchodují několik let.

Zkušenosti s binárními opcemi podporují tvrzení, že v případě obchodů s krátkou dobou do expirace se spíše jedná o spekulaci, kde pro tak krátký časový horizont nelze vyžít žádné analýzy ke zjištění vývoje ceny, zatímco u dlouhodobých obchodů je možné výsledek předvídat znalostmi událostí, které mohou mít na cenu v tu danou dobu vliv. Diskuze o obchodování s opcemi najdete na internetu.

Recenze: Nejlepší broker na binární obchodování

Jedním z nejlepších celosvětových brokerů na binární opce je společnost IQ Option Ltd.

Upozornění:Binární opce nejsou podporovány nebo prodávány retailovým EEA obchodníkům. Pokud nejste profesionální zákazník, prosím opusťte tuto stránku.


Jedná se o regulovaného brokera, který má licenci od kyperského úřadu pro EU země.

Tato společnost získala několik cen jako nejlepší a nejinovativnější broker na binární opce a také cenu za nejlepší platformu pro obchodování s binárními opcemi.

Kde obchodovat s binárními opcemi: minimální vklad a demo účet zdarma

Zatímco většina brokerů vyžaduje vyšší minimální vklad (od 100 USD a více) a žádný demo účet, u tohoto brokera na binární opce máte možnost si vše vyzkoušet s minimálním vkladem 10 dolarů.

Zároveň nabízí demo účet bez omezení zcela zdarma. To vše v kombinaci se sofistikovanou a graficky podařenou platformou vytváří velmi solidní zázemí pro obchodování binárních opcí.

Základní výhody brokera binárních opcí

– Minimální vklad 10 USD: min. vklad na 1 obchod je 1 USD a max. 1000 USD
– Výnos z každého obchodu je od 65 % do 92 % (částka, která bude připsána na účet za úspěšný obchod podle zvoleného instrumentu)
– Druh binární opcí High/Low (nahoru/dolu) – nastavení trvání obchodu od 1 minuty až po 1 den
– Více než 500 druhů aktiv: měnové páry/forex, indexy, akcie a komodity.
– Vklady a výběry: Platební karty (VISA, MasterCard), Skrill, Neteller, WebMoney, Moneybookers apod.
– Volně přístupná výuková videa s taktikami na binární opce
– Mobilní aplikace pro Android a iOS (Apple)

Široký výběr zahrnuje více než 500 instrumentů jako např. měnové páry EUR/USD (euro vůči dolaru) a další, akcie Lufthansa, Alibaba, BMW, Twitter, Tesla, CocaCola, Baidu, Facebook, Snapchat, Nike, Yahoo, Amazon, Gold (zlato), Bitcoin a burzovní indexy Nasdaq, Dax, S&P 500.

Akcie obchodující se na binárních opcích

Výhody platformy pro obchodování s binárními opcemi

Platforma je velmi přehledná a intuitivní, a tak nevadí absence češtiny. Platformu si můžete nainstalovat na počítač nebo využívat přes internetový prohlížeč (podobně se přihlašujete např. do internetového bankovnictví) bez stahování. Obchody s binárními opcemi lze provádět i v telefonu či tabletu zde (při přístupu z mobilu se kliknutím zde dostanete na aplikace pro Android a Apple).

Ve stejné chvíli si můžete otevřít několik obchodů najednou a obchodovat tak více instrumentů v jednu chvíli v systému HIGH/LOW (nahoru/dolu). Jedná se o klasické binární opce, kdy jsou možné pouze 2 výsledky: cena aktiva bude při splatnosti (při vypršení vámi zvoleného času) vyšší (HIGH) nebo nižší (LOW) než cena, kdy jste do opce investovali.

V rámci obchodní platformy můžete hrát různé tradingové turnaje, kdy se zdarma či za malý poplatek (od 1 USD) zapojíte a v případě umístění můžete vyhrát stovky či tisíce dolarů.

VYZKOUŠEJTE platformu zde.
Binární opce nejsou podporovány nebo prodávány retailovým EEA obchodníkům. Pokud nejste profesionální zákazník, prosím opusťte tuto stránku.

Fakta o brokerovi pro binární obchodování

IQ Option razí otevřenou politiku vůči klientům – na jejich stránkách dokonce naleznete jména a fotky managementu včetně emailů. Služeb tohoto brokera využívají obchodníci z téměř 180 zemí celého světa, kteří v roce 2016 prováděli 3 mil. obchodů denně.

Výhodou je rychlost reakcí: pokud položíte přes Chat dotaz, tak čekáte v průměru 46 sekund na odpověď a pokud si zadáte příkaz na výběr peněz, tak k realizaci dojde během 1 pracovního dne.


Jsou binární opce podvod?

Na otázku, zda jsou binární opce podvod, je jednoznačná odpověď: ne. Evropská komise považuje binární opce za regulérní finanční nástroj. Pokud tedy binární opce provozuje broker s řádnou licencí, nemusíte mít strach, že by se jednalo o podvod.

Tito brokeři musí splňovat mnoho legislativních požadavků, nároků na kapitál a mít v pořádku veškeré interní procesy. Pokud by nehrály se svými klienty fér hru, hrozí jim až ztráta licence a tím i konec celému jejich byznysu.

Existuje však několik varovných signálů, na které byste měli myslet vždy, kdy vám někdo bude nabízet investování do binárních opcí. Jedním z nich je tedy regulace daného brokera tzn., zda poskytuje své služby na daném území legálně a v souladu s místní legislativou.

Bohužel se vyskytují i neseriózní brokeři se sídly mimo EU, kteří by své služby neměli bez licence nabízet ani v České republice. Budou vám nabízet zaručený zisk a v některých případech vás dokonce mohou požádat, aby do vašeho účtu měl přístup i zástupce společnosti, který bude obchody provádět za vás. To obvykle vede k rychlé ztrátě vkladu. ČNB v případě pochybných společností vydává varování.

Jaká jsou rizika obchodování s binárními opcemi?

Obchodování s binárními opcemi je rizikové. Na každém z vás je posoudit míru rizika spojeného s každým obchodem, který chcete provést. Ztráty jsou nevyhnutelnou součástí obchodování s binárními opcemi a dokonce ani nejzkušenější obchodník nebude vždy provádět jen samé úspěšné obchody.
Podívejte se níže, jak můžete minimalizovat riziko obchodování s opcemi.

Řízení rizik při online obchodech

Jedním ze způsobů, jak pomoci vyřešit úroveň rizika, je podívat se na procento výplaty spojené s konkrétním obchodem. Obecně platí, že opce s nižšími výplatami lze považovat za ty s nižším rizikem. Důvodem je, že broker nabídne mnohem nižší procento výplat u případů, kdy obchodník má větší šance na úspěch.

Na opačné straně jsou binární opce s vyšší výplatou. U těch je riziko vyšší, protože broker si myslí, že je málo pravděpodobné, aby obchodník uspěl, a proto nabízí vyšší výplatní procento.

Jednou z důležitých částí procesu řízení rizik je využití historických údajů o podkladové ceně aktiv. Naučit se číst finanční údaje vám může poskytnout poznatky o chování vybraného aktiva pro binární obchodování. Údaje totiž mohou pomoci odhalit trendy na trhu, cenovou stabilitu a volatilitu aktiv. Jakékoli nedávné pohyby cen v podkladových aktivech mohou v sobě skrývat skvělé investiční příležitosti, ale zároveň také riziko.

Měli byste se vyvarovat investování příliš mnoho peněz do jediného obchodu a stanovit si, kolik peněz si můžete dovolit celkem ztratit a kolik riskovat na jednotlivý obchod.

Kniha o binárních opcích nebo video?

Kvalitních knih o binárních opcích není mnoho. Každý broker na binární opce většinou dává k dispozici základní PDF knihu zdarma výměnou za vaše kontaktní údaje.  Lepší řešení než kniha mohou nabídnout videa, která vám názorně ukáží, jak na binární opce: základní a pokročilé techniky, ovládání a nastavení aplikace. Dozvíte se, jak provést obchod s binárními opcemi, jak nastavit výši investice a mnoho dalších pro obchodování užitečných informací.
Videa o obchodování s opcemi naleznete zde.

Binární opce a daně

Příjmy z binárních opcí byste měli řádně zdanit. Daníte pouze zisky, od kterých odečtete případné ztráty a zisk zdaníte sazbou 15 %. Na obchodování nemusíte mít živnostenský list a zdravotní a sociální pojištění se při dani z opcí neplatí. Výdělek z této činnosti se uvádí v daňovém formuláři v kolonce Ostatní příjmy.
Příklad: Do obchodování vložíte 500 dolarů, za celý rok máte zisk 2000 a ztrátu 500 dolarů. Danit tedy budete 1000 dolarů (2000-500-500), ze kterých odvedete daň 15 %.

CALL a PUT opce

Jedná se o základní typ binárních opcí, které poskytuje každý broker. Nazývají se „Call/Put“ nebo “Up/Down”, česky „Nahoru/Dolu“. Při Call/Put binárních kontraktech obchodník spekuluje, zda bude cena podkladového aktiva při expiraci vyšší nebo nižší než cena, při které vstoupil do obchodu.

Příklad: cena aktiva (např. zlata) je při vstupu do obchodu 1240 USD, obchodník spekuluje na růst ceny a proto zvolí CALL (Nahoru). Pokud je cena v době expirace vyšší než 1240 USD, pak odhad byl správný a obchodník inkasuje zisk. Pokud by se cena vydala opačným směrem, znamenalo by to ztrátu vkladu.

►►►PŘIPRAVENI? ZAČNĚTE OBCHODOVAT NYNÍ

Binární opce nejsou podporovány nebo prodávány retailovým EEA obchodníkům. Pokud nejste profesionální zákazník, prosím opusťte tuto stránku.